Zamknięta DW 897 Tylawa - Daliowa


WAŻNA informacja dla odwiedzających Beskid Niski, a poruszających się samochodami, a także chcących dostać się w Bieszczady jadąc przez Beskid Niski.

Od 26.09.2017r. (wtorek) rozpocznie się przebudowa ważnej drogi wojewódzkiej nr 897 relacji Tylawa - Komańcza. Konkretnie z ruchu zostanie wyłączony odcinek z Tylawy (skrzyżowanie z DK 19) do Daliowej (skrzyżowanie z DW 887 prowadzącej do Rymanowa) o czym informuje wykonawca robót firma Strabag Sp. z.o.o. Planowane zakończenie remontu drogi, który potrwa 1 miesiąc, i jej ponowne otwarcie nastąpi 28.10.2017r. Zamknięty z ruchu odcinek zaznaczyłem strzałkami na fragmencie mapy Beskid Niski Wyd. Compass, dla lepszego zobrazowania tego odcinka.

Ten odcinek faktycznie wymagał już natychmiastowego remontu, bowiem niczym nie przypominał statusu drogi wojewódzkiej, wyboje, wyrwy w asfalcie, brak pobocza, były na porządku dziennym, a na dodatek osuwisko w okolicach Przełomu Jasiołki. Miejmy nadzieję, że mimo miesięcznego wyłączenia z użytkowania, po jej remoncie będziemy mogli poruszać się odnowionym w standardach europejskich odcinkiem tej drogi.


wróć do archiwum aktualności

stat4u